Forum Serwera PYN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Coca4Ever
CJ
CJ
Posty : 1
Data dołączenia : 2017-07-20

Rekru na suppa! Empty Rekru na suppa!

Thu Jul 20, 2017 11:13 pm
Imię: Jakub
Twój serial :ABD0AC0DECDD870EE4C03F80C07958F4
Wiek: 14
Czy masz: dysleksję/dysgrafię?: Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Od jak dawna grasz na PYN?: Od dnia: 20-07-2017
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak byłem suppem i adminem na 4serwerach.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nigdy tak nie robie..
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie zawsze mile uczęszczam.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Ok: 6godz
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: TeamSpeak3 i Skype.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: W życiu człowiek powinien spróbować wszystkiego, choć wiem że nie dostane się na moderatora, zawsze warto spróbować. <3
TobiaszeQQ
TobiaszeQQ
Admin Forum
Admin Forum
Posty : 34
Data dołączenia : 2017-07-15
Wiek : 19
Lokalizacja : Sonina, Podkarpacie, Poland, Europe
https://playyournew-rpg.forumpolish.com

Rekru na suppa! Empty Re: Rekru na suppa!

Fri Jul 21, 2017 12:24 pm
@LOCK

Nie odpowiedni temat.

@PRZENOSZĘ
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum